השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 077-997-1001
מגוון פתרונות אקוסטיים

אודות

"Great things in business
are never done by one
person; they're done by a
TEAM OF PEOPLE."

- Steve Jobs

אודות החברה

אובזוטק מספקת מגוון רחב מאוד של פתרונות לאלמנטים אדריכליים פנים וחוץ. אלמנטים עיצוביים המשלבים יתרונות של אקוסטיקה, הצללות, חסכון באנרגיה וחומרים ירוקים ממוחזרים בדגש על חדשנות. האלמנטים העיצוביים מעניקים אווירה ייחודית לכל תכנון.

כל המוצרים עומדים בסטנדרטים ובתקנים אירופיים גבוהים, בתקנים ישראלים מחמירים ובתקנים ירוקים לשמירת הסביבה.

כוח האדם באובזוטק  מוכשר לתת את שירותי הייעוץ, התכנון והליווי הצמוד לכל לקוח ולקוח עבור כל סוגי הבנייה. אנחנו, בחברת אובזוטק, מחויבים לתת לך איכות מלאה של המוצר במעטפת חדשנות וטכנולוגיה מובילות, גישה מערכתית לפתרונות ארוכי טווח וקרבה ללקוח. יכולת ליבה זו מחייבת אותנו לפיתוח וטיפוח פתרונות נדרשים והתמקדות דינאמית בדרישות ובצרכים, הרחבת פעילות בשוקי נישה ושמירה על מומחיות ומקצועיות ללא פשרות.

חברת אובזוטק הוקמה על ידי מר בנימין בן דור לפני כ30 שנה וצברה מוניטין רב. 

מר בנימין בן דור החל את דרכו בלימודי מערכות סאונד, קולנוע ואקוסטיקה במכללת NOVA פלורידה ארה"ב. עם סיום הלימודים הקים חברה בעלת 3 סניפים (ניו-יורק, פלורידה וסן פרנסיסקו)  המספקת פתרונות בתחום מערכות סאונד ביתיות ומסחריות ואקוסטיקה. מתוך הבנה כי גם הצרכן הישראלי מחפש איכות גבוהה עם אסתטיקה,  הקים מר בן דור את חברת אובזוטק.

דבר המנכ''ל

אובזוטק מקדמת בברכה את כל הלקוחות והצרכנים, ומזמינה ליהנות מעידן חדש של מוצרים  באיכות הגבוהה ביותר. מוצרי אובזוטק מהווים דוגמה לכך שאיכות ועיצוב יכולים להיות במוצר אחד בהרמוניה מושלמת.

אנחנו באובזוטק קשובים וערניים למציאות המשתנה, להתפתחות הטכנולוגית ופיתוח מוצרים חדשים. אובזוטק אינה קופאת  על השמרים אלא מתפתחת בדינאמיות מתוך בדיקה מתמדת של צרכי הלקוחות. הניסיון הרב שלנו מוליד חדשנות ומתוך כך אנו מייבאים ומשווקים מגוון רחב של פתרונות לבית ולעסק.

כי אצלנו רעיונות פוגשים כישורים,
בברכה,
בנימין בן דור

מנכ"ל אובזוטק

תחומי התמחות
תחומי התמחות
  • רשתות אקספנדד
    רשתות אקספנדד
  • פרויקטים אקוסטיים
    פרויקטים אקוסטיים
  • סופגי רעש
    סופגי רעש