אובזוטק מספקת מגוון רחב מאוד של פתרונות לאלמנטים אדריכליים פנים וחוץ  בתחומים של אקוסטיקה, תקרות, מערכות הצללה, תריסים ונציאנים וחיפויים ממגוון חומרים.

אובזוטק אקוסטיקה -  מייבאת ומשווקת ישירות לצרכן מכלול פתרונות אקוסטיים מצוינים עבור "המבנה השקט" של ספוג אקוסטי, בידוד אקוסטי לקירות, דלתות אקוסטיות, סופגי רעש, איטו רעש למניעת בעיות רעש, הדהוד, ויברציות, זעזועים, מעברי קול ושיפור איכויות הצליל במחירים ללא תחרות.  לאובזוטק בלעדיות אצל שורה ארוכה של יצרנים מובילים בתחום ולכן מובילה בפתרונות אקוסטיים אסתטיים הטובים ביותר. כשחווית הלקוח עומדת לה כמטרה וכערך, אובזוטק משקיעה מאמצים רבים באיתור מוצרים חדשים שימושיים ומעוצבים .
גם בקטגוריית ה"עשה זאת בעצמך" מפתחת אובזוטק קו מוצרים שלם עבור הצרכן הישראלי.

במוצרי החברה תוכלו למצוא שילוב אופטימלי של אקוסטיקה מצוינת ואסתטיקה יפיפייה וכן  שירותי ייעוץ , תכנון וליווי צמוד לכל לקוח ולקוח עבור כל סוגי הבנייה.

 

אובזוטק אקוסטיקה  - המבנה האסתטי השקט

אובזוטק מספקת מגוון רחב מאוד של פתרונות לאלמנטים אדריכליים לפנים ולחוץ בתחומים של אקוסטיקה, תקרות, מערכות הצללה, תריסים ונציאנים וחיפויים ממגוון חומרים.

 

אובזוטק אקוסטיקה -  מייבאת ומשווקת ישירות לצרכן מכלול פתרונות אקוסטיים עבור "המבנה השקט" של ספוגים אקוסטיים, דלתות אקוסטיות, תקרות אקוסטיים, איטום רעש ובידוד אקוסטי לקירות למניעת בעיות רעש, הדהוד, ויברציות, זעזועים, מעברי קול ושיפור איכויות הצליל במחירים ללא תחרות.

מוצרי החברה נותנים שילוב אופטימלי של אקוסטיקה מצוינת ואסתטיקה יפיפייה וכן  שירותי ייעוץ , תכנון וליווי צמוד לכל לקוח ולקוח עבור כל סוגי הבנייה.

כל המוצרים עומדים בסטנדרטים ובתקנים אירופיים גבוהים , בתקנים ישראלים מחמירים ובתקנים ירוקים לשמירת הסביבה.

 

שרות לקוחות -  כוח האדם באובזוטק עובר הכשרות ייעודיות ולימודים מעמיקים  של כל המוצרים והחידושים בתחום כדי לייעץ ולתת פתרונות אקוסטיים הטובים ביותר לכל דרישה וצורך.

בכל חלל בו נדרש למקסם את איכות חווית השמיעה, לשפר את מובנות הדיבור, לשלוט במפלס הרעש ולמנוע מעבר רעש יש את הפתרונות האקוסטיים של אובוזטק.

מתוך מבחר גדול של פתרונות אקוסטיקה, תקבלו את כל התשובות לכל צורך ודרישה בנושא בעיות רעש בשילוב אסתטיות גבוהה במחירים ללא תחרות.

 

חברת אובזוטק הוקמה ע"י מר בנימין בן דור לפני יותר מ 20 שנה וצברה מוניטין רב.

לכל אורך השנים אובוזטק הקפידה לעמוד בחוד החנית של מקצועיות ללא פשרות לפתרונות אקוסטיים תוך ליווי , ייעוץ ותכנון לפי דרישה.

משימתנו העיקרית הינה למצוא ברחבי העולם פתרונות אקוסטיים הטובים ביותר בשילוב אסתטיקה גבוהה, ולשווקם לצרכן הישראלי במחירים ללא תחרות.

מר בנימין בן דור, החל את דרכו לפני 25 שנה בלימודי מערכות סאונד, קולנוע ואקוסטיקה במכללת  NOVA  פלורידה ארה"ב. עם סיום הלימודים הקים חברה בעלת 3 סניפים (ניו-יורק, פלורידה וסן פרנסיסקו)  המספקת פתרונות בתחום מערכות סאונד ביתיות ומסחריות ואקוסטיקה. בין היתר השתתפה החברה בתכנון וביצוע מועדון הקונצרטים - BB King  ב -  Time square בניו-יורק.

מתוך הבנה כי גם הצרכן הישראלי מחפש איכות גבוהה עם אסתטיקה,  חזר בן דור  במהלך שנות ה 90 לישראל והקים את חברת אובזוטק – ייבוא אלמנטים אדריכליים לפנים ולחוץ.

שותפים ויישומים - במהלך השנים פיתחה אובזוטק שותפויות עם הגופים הגדולים והמכובדים בארץ בתחום הבניה: אפריקה ישראל, גב ים, אלקטרה בניה, דנקו, שיכון ובינוי , רשת מלונות דן, משרד הביטחון, ארגון האו"ם, רשת מלונות פתאל, האחים אדרי ועוד.

בפעם הבאה שאתם נהנים מסרט בבתי הקולנוע של Yes Planet ו – Cinema City , מתארחים בבתי מלון ברחבי הארץ ( Leonardo, הנסיכה אילת, הילטון, קרלטון, מלונות דן, מלון לילינבלום ועוד)  אוכלים המבורגר ברשת Black, שותים קפה בסניפי ארומה ושוקו  אצל מקס ברנר, מבקרים במוזיאון מדע טק, ובכנסת ישראל,  הביטו מעלה ומסביב  - החיפויים האסטטיים והאקוסטיקה המשובחת ממנה אתם נהנים יובאו והותקנו על ידי צוות אובזוטק.

ערכי החברה המנחים את פעילותינו  הינם ערכים בסיסים של כבוד, אמת, יושרה , אמינות ומקצועיות.

 

אובזוטק מקדמת בברכה את כל הלקוחות והצרכנים, ומזמינה ליהנות מעידן חדש של מוצרי אקוסטיקה  באיכות הגבוהה ביותר. מוצרי אובזוטק מהווים דוגמה לכך שאיכות ועיצוב יכולים להיות במוצר אחד בהרמוניה מושלמת .

באתר אובזוטק ובחנות החברה מחכים לכם פתרונות אקוסטיים, שנולדו כדי לפגוש את הצרכים שלכם ולאבזר אתכם בטוב ביותר: נוחות, חסכון ואסתטיקה ע"י מניעת רעש, הדהוד, ויברציות, זעזועים ומעברי קול , שיפור איכויות הצליל וחווית השמיעה.

 

פתרונות -  אובזוטק אקוסטיקה – כל מה שאתם צריכים למבנה השקט ...

כשאתם חושבים אקוסטיקה, תחשבו על המגוון העצום של מוצרי אובזוטק הנדרשים בכל "מבנה שקט": סופגי רעש, בידוד אקוסטי לקירותדלתות אקוסטיות,  סופגי רעש, תקרות אקוסטיות,  מחיצות אקוסטיות , וילונות אקוסטיים, איטום רעש , ספוגים אקוסטיים ועוד.

כשאתם חושבים על איכות חווית השמיעה בחדרי מוזיקה אולפנים ובתי קולנוע  - תחשבו על מגוון הפתרונות של אובזוטק...

בפעם הבאה שתחשבו על ויסות רעשים באולמות אירועים, מסעדות ובתי קפה -  תחשבו על הפתרונות האקוסטיים של אובזוטק בשילוב אסתטיקה נפלאה .

כשאתם חושבים על בלימה, בידוד וספיגה רעשים במבנים ציבוריים ומסחריים בבניה פרטית ובדירות ,  תחשבו על הפתרונות האקוסטיים הטובים ביותר של אובזוטק.

כולם נהנים מהמגוון הגדול של פתרונות  אובזוטק.


ניסיון שמוליד חדשנות
אנחנו באובזוטק קשובים וערניים למציאות המשתנה, להתפתחות הטכנולוגית ופיתוח מוצרים חדשים. פתרונות אקוסטיים אובזוטק אינם קופאים  על השמרים אלא מתפתחים בדינאמיות מתוך בדיקה מתמדת של צרכי הלקוחות.  אנחנו מייבאים ומשווקים מוצרי אקוסטיקה שמתאימים כמו כפפה לבית.

אתם מוזמנים לגלוש, לבקר, להתייעץ, לבחור ולקנות – מוצרי אקוסטיקה שמכניסים לכל סוג מבנה חדשנות, איכות ,יופי, נוחות ואסתטיקה.

הפכו את ביתכם למבנה השקט– עם אובזוטק!